Зібралися їхати вчитися за кордон? Міняєте місце проживання? Створюєте сім’ю з іноземцем? Необхідні переклади документів на російську, українську, німецьку, португальська, французька, голландську мову? Ми готові допомогти Вам, звертайтесь!

Наше бюро перекладів Еллен у Києві переведе будь-які Ваші документи з будь-якого іноземної мови на державну (українську мову), а також, з української мови на будь-який інший іноземну мову.

Всі наші перекладачі мають величезний досвід в роботі з перекладами різного характеру, від літературного жанру та інформативного, до ділового професійного.

Переклад особистих документів: паспорт, свідоцтво про народження; документи РАЦСу; документи про освіту; статутні документи; довідки у бюро перекладів ellen у Києві.

Також, до перекладу документації може бути додано печатка бюро або ж нотаріальне засвідчення перекладу для надання Ваших документів в державні органи. Ми знаємо всі лазівки, як це зробити швидше і ефективніше! Особливо приємно, коли про це говорять наші постійні клієнти)

До того ж, якщо Вам потрібна легалізація, апостиль документів – звертайтеся! Кожен день ми допомагаємо нашим клієнтам здійснюючи переклади документів для Німеччини, Франції, Арабських Еміратів, Італії, Іраку, Єгипту та інших країн. Звертаючись до нас, Ваші документи приймуть та ви обов’язково отримуєте або візу або дозвіл та досягнете своєї мети.

Отже, якщо Вам необхідно отримати послуги перекладу документів, поставити на документи апостиль, здійснити нотаріальне засвідчення перекладів, то, ласкаво просимо до нас!

Ми знаходимося у Києві на Печерську. Можете зателефонувати нам по вказаному телефону на сайті, написати на e-mail або ж в скайп.

Наш менеджер, не тільки приємний співрозмовник-консультант, але і знавець розмовної англійської мови. Завжди раді бачити Вас у нас в гостях!