Вивчити іноземну мову не так вже важко. Найлегше дати задній хід, відректися, відіпхнути тим, власне що я не впораюся, бездарний, куди мені. По-перше, знаючи російську мову добре, ви так само зможете вивчити і іншу іноземну мову. По-2-х, щоб заняття були дієвими, ви зобов’язані чітко знати, що і для чого ви робите. Вам точно треба вивчити мову? Для чого?

Мотивація
Відповідь «стане в нагоді» або ж «просто, щоб було» – неправильний. Швидше за все, у вас конкретні мотиви. Наприклад, ви бажаєте престижну роботу. Або можливо бажайте поїхати за кордон у разі якщо не навіки, то на деякий час для отримання освіти.

Словник
Заведіть собі зошит, де будете записувати нові слова. Визначте чисельність текстів, вивчаються за день, їх може бути 20, або 5-10, це не настільки принципово. Кожен день слід доповнювати і поповнювати словниковий запас, вивчати свіжі слова і інспектувати, Це в вимагає порядку. Слів як «на потім»: «сьогодні відпочину, а на наступний день вивчу тексти за 2 дні», утворюють згубні результати. Досить швидко лінь скаже своє, і навчальний момент швидко припиниться. Не допускайте цього – ви ж дійсно хочете вивчити мову?

Чи не обирайте для заучування тексти, які вам не знадобляться. Найлегше почати з навколишніх матеріалів і предметів. Предмети меблів, посуду, одягу – внесіть все це в лексику і в день час від часу згадуйте, власне що як називається. Не лінуйтеся записувати тексти, пропозиції, фрази, завдяки записуванню нових слів ви швидше все завчіть. Для запису транскрипції, можливо влаштувати в зошиті окрему колонку. А можливо просто переводити і записувати тексти, вимова яких важко дається.

Граматика
Самі усвідомте, власне, що без граматики вивчити іноземну мову не вийде. Придбайте для себе хороший підручник в наборі з робочим зошитом і кожен день робіть по декілька завдань звідти. Постарайтеся якомога частіше відтворювати вголос слова, можливо переказувати їх або ж перевіряти на пам’ять – не “для галочки», а для того, щоб вивчити кілька свіжих мовних слів, які ви зможете застосувати в майбутньому. Обирайте слова, які стануть цікаві і можуть бути корисні вам. Крім такого, що представлено в підручнику, можливо записувати і вивчати легку художню літературу, робити журнальні замітки.

Зміцнення матеріалу
Самостійне дослідження іноземних мов має на увазі довгострокову роботу. Навчіться мислити на сторонньому мовою. Для початку акцентуйте свою увагу на ідеях, які періодично утворюються в голові. Примітивний запас слів як: «я пригнічений», «я намагаюся їсти», «чай холодний», «до кінця робочого дня залишилося півгодини», «чи не піти мені в кіно?» і т.д. можливо з легкістю записати, усвідомити і вже мислити і розмовляти іноземною мовою. Крізь якийсь час це буде звичкою – чим більше ви мислите на іншій мові, тим простіше для вас стане на ньому говорити.

Самостійно вивчити іноземну мову можливо, підключивши в власну програму систематичний огляд кінокартин. Це повинні бути ка наукові передачі, щоб для вас це було допитливо. Перемішуйте кінострічки з різними субтитрами і взагалі без них. Навчіться звикати до звуку зарубіжної мови, вчіться перекладати тексти, орієнтуючись лише тільки на слух не читаючи.

Спілкуйтеся з людьми з інших зарубіжних країн, що володіють іноземною мовою. Цих людей досить просто відшукати – можливо, листуватися з ними через онлайн, а можливо побувати на засідання будь-якого дискусійного клубу, в даний момент ведеться велика кількість цих подій.

Головне – не розгубити азарт в 1-і ж дні. Досить швидко ви помітите, власне, що ваші старання не протікають даром: запам’ятайте велике число нових слів, навчитеся користуватися ними, почніть сприймати живу мову, складати і відтворювати діалоги. З будь-яким новим досягненням азарт стане лише тільки додаватися – а це означає, що кожен день ви буде все ближче до своєї поставленої мети. Дотримуйтесь своєї мети і у вас все вийде!