Апостилем називається спеціалізований штамп, який використовується для посвідчення правильності і достовірності офіційних документів. Тільки з цим особливим знаком документ має юридичну силу в іноземній державі.

Необхідність апостилювати документацію може виникнути, коли людина переїжджає жити в іншу країну, влаштовується на роботу в іноземну компанію, надходить в закордонний університет або укладає шлюб з громадянином іншої країни.

Як правило, це різноманітні документи, пов’язані з навчанням (апостиль атестата, диплома, та ін.), довідки (як медичні, так і юридичні), і інша нотаріально завірена документація. Дуже важливо відповідально підійти до питання апостилювання. Апостиль на Печерську.

Апостилем не завіряється документація, яка пов’язана з торгівлею або митницею. Також в цій процедурі немає необхідності, якщо справа стосується водійських прав. Для них існує окремий порядок легалізації. Апостиль проставляється виключно на оригінальні документи, які були видані державними органами або ж уповноваженими особами. Навіть якщо копія завірена нотаріусом, вона не може бути посвідчена спеціальним штампом. Це ж стосується ламінованих документів. Якщо ваш документ покритий захисною оболонкою, то його доведеться замінити для засвідчення апостилем.

Якщо вам потрібно завірити документ спеціальним штампом, то, перш за все, зверніть увагу на наступні дані:

ПІБ особи, який видав документ;

посаду;

печатку установи;

підпис.

Вони повинні бути правильними, в іншому ж випадку можуть виникнути проблеми з проставленням штампа.

Обов’язково приведіть свої документи в порядок, тому що апостиль, не проставляється на старі, сильно пом’яті або пошкоджені документи. Якщо це ваш випадок, то варто спочатку замінити документи в відповідній державній установі. Тоді вони і вам прослужать довше, і проблем з ними не виникне.

Послуга апостиль в бюро перекладів Еллен Київ (Печерськ)

Зрозуміло, що перед тим, як проставити апостиль, документ необхідно якісно перевести, враховуючи всі тонкощі роботи з важливими паперами, включаючи термінологію і правильне оформлення. Така робота вимагає професійних знань, саме тому найкращим рішенням буде довірити свою документацію бюро перекладів, де кваліфіковані перекладачі переведуть документ за всіма правилами і засвідчать його апостилем в точно зазначений термін.

Оформлення замовлення апостиль в бюро перекладів – це виграшний варіант ще і тому, що тоді вам не доведеться возитися з документами самостійно, відвідувати безліч різних місць в пошуках професіоналів. Все, що вам потрібно зробити – це замовити переклад та апостиль в одному місці, тоді ви зможете бути впевнені в якісному результаті в зручні терміни. Ви заощадите гроші і, що важливо, час, а воно, між іншим, непоправний ресурс!

У перелік послуг нашого бюро перекладів входить засвідчення перекладу. Такою роботою займається присяжний перекладач – людина, що має право завіряти переклади документів самостійно, без безпосередньої участі нотаріуса. Довірившись нам, ви точно можете бути впевнені в якості послуг, що надаються.

У нашому бюро перекладів Київ ви можете замовити і переклад своїх документів, яким займуться перекладачі, які спеціалізуються на документації, і посвідчення паперів спеціалізованим штампом. На руки ви отримуєте повністю готові до використання документи.

Зручність замовлення – це головне для нас, тому послугами нашого бюро може скористатися кожен. Навіть якщо ви живете в іншому місті і у вас немає можливості приїхати в один з наших офісів особисто, то ви завжди можете зв’язатися з нами через офіційний сайт в Інтернеті. Ми готові до дистанційної співпрацювати.

Якщо ви вирішили довірити переклад та посвідчення ваших документів нам, то ви завжди можете переслати документи за допомогою пошти або будь-який інший служби швидкої доставки.

У цьому випадку один з наших представників зустріне документи і відправить їх в роботу, після чого ваші папери повернуться до вас в цілості тим же самим способом, з урахуванням зазначених строків. Оплатити таку послугу можна будь-яким зручним для клієнта способом.