Великобританія знаходиться на північному заході Європи. Площа країни: 241 квадратних кілометрів і найвищою точкою є гора Бен Невіс, її висота 1340 метрів. Чисельність населення в межах 60 мільйонів і офіційною мовою є англійська. Що стосується населення, то основна частина людей – це жителі великих і малих міст (93%) і лише 7% – це жителі сільської місцевості.

У Великобританії перебуває безліч пам’яток. Одне з найкрасивіших і незвичайних місць – це, звичайно ж Стоунхедж. Стоунхедж є величезна споруда з кам’яних плит, розташовані у формі круга і являє собою дуже велику загадку походження. Величезний годинник Біг Бен. Це красиві годинник величезних розмірів, які розміщені на вежі парламенту держави. Довжина лише однієї стрілки близько 2 метрів, а діаметр досягає трьох метрів. Можна уявити яких розмірів і будь краси являє собою даний механізм. Радіомікрофони служби ББС щогодини передають бій годинника вже не перший рік і це є доброю традицією. Самі красиві міста країни – це Лондон і Едінбург. Лондон відіграє дуже велику роль в країні, особливо в ролі політичних і економічних напрямків країни. Лондон є столицею країни. У місті розміщений найбільший міжнародний аеропорт Хітроу, один з найбільших в світі – річковий порт. Едінбург славиться красивим Единбурзьким замком, який розташований на скелі і з боку можна побачити, як він ширяє готівка містом. Свого часу замок будувався як фортеця, в ньому розташовані безліч військових військ і військових знарядь, а так само оборонних споруд. У місті дуже часто проводяться безліч різних заходів, фестивалів і свят. Сам по собі місто дуже красиве і привабливий як для місцевих жителів так і для гостей і туристів.

Багато великих і красивих міст Великобританії можуть зацікавити туристів, які подорожують по країні. Наприклад: Белфаст – красиве місто, яке розташоване в Північній Ірландії, Бірменгем – головне місто, який знаходиться на території Англії, Брістоль – місто дуже славиться своєю історичною значимістю, в ньому багато історичних споруд, в ньому трепетно ​​дотримуються традиції і порядок, Глазго – місто , який по праву вважають центром культури, Манчестер – виділяється розвиненою індустріальним розвитком і музичним богемним центром, він займає третє місце в Великобританії по відвідуваності туристами і мандрівниками по містах історичної та культурної значущості.