Є люди, яким дуже пощастило в житті, і вони народилися в багатій родині, або ж вдало одружилися. Причин багатства можна нарахувати багато. У таких випадках багато людей впевнено починають використовувати кошти. Так, це несправедливо.
Багато заможних людей приймають рішення відвідати найпопулярніші курорти, а чому б і ні. Гроші є. В такому випадку багато мільйонерів вирішують відвідати «Atlantis» в ОАЕ. Це неймовірно дорогий курорт майбутнього.

Мінімальна вартість проживання на добу на цьому курорті становить близько 15000 доларів. Нічого собі цифра. Однак вони того варті. Адже обслуговування, якість кожного номера, пляж – все зроблено на найвищому рівні. Пляж? Так, це один з небагатьох курортів в світі, який був зроблений з нуля. На час будівництва на велику територію завозили пісок, для штучного створення островів і 15 Пещное стріл. Для побудови такого, неймовірно великого острова, на якому розташовується курорт, використовувалося кілька мільярдів доларів. Точну цифру назвати неможливо. Швидкість створення неймовірна, адже штучний острів, включаючи з самим курортом, створювалося не більше 50 років. Звичайно ж, це пов’язано з колосальними інвестиціями арабських шейхів. Курорт «Atlantis» і місто Дубаї розділяє всього лише один міст.
Незважаючи на те, що вартість одного дня проживання порівнянна з річною зарплатою середнього будівельника, місця зайняті. Звичайно ж, неймовірні блага, які надає курорт, можуть полонити серце будь-якої людини. Всі меблі для номерів створювалася ексклюзивними майстрами вручну з самого міцного і якісного дерева. На курорті неможливо знайти щось неякісне. Будь-який предмет зроблений майстром перевіряється, аж до проводів, які проводять електрики в номери.

Їжа тут неймовірно смачна, навіть найдешевший кухар має неймовірну майстерність. Практично кожен день організовується шведський стіл, з ексклюзивними стравами від кращих кухарів.
Не варто думати, що курорт «Atlantis», який створений арабськими шейхами, є прикладом жадібності і жадібності. Зовсім ні. Близько 50% всього доходу від роботи цього райського місця йде на добродійність.
Курорт «Atlantis» – є прикладом добре вкладених інвестицій, які пішли за призначенням. Це приблизне місце майбутнього.