Що б довго утримувати високі позиції в модному світі необхідно знайти свій унікальний стиль і ніколи не зраджувати йому. Необхідно мати свою родзинку, свою фішку по якій тебе будуть впізнавати і цінувати. Все це є у знаменитого модного будинку Calvin Klein.
Засновник бренду Кельвін Кляйн народився на початку сорокових років в найбільшому і галасливому місті Америки. Закінчивши школу мистецтв і провчившись кілька років в інституті моди, Кельвін підробляв в будинках моди асистентом дизайнера.
В кінці шістдесятих Кельвін зі своїм давнім приятелем відкрили невелику, але власну фірму Calvin Klein Ltd, витративши в неї чималу грошову суму. У ті часи вони займалися виключно пошиттям верхнього одягу для чоловіків. Через час дизайнерам зробили великий комерційний замовлення, що призвело компанію до успіху.
Через рік після відкриття цієї фірмі цікавилася вся модна еліта. А також імена дизайнерів з’являлися в відомих модних журналах. Одночасно з цим фірма займається розробкою колекції жіночого одягу. Тоді з’явився класичний жіночий костюм зроблений за образом чоловічого, і знамените двубортное жіноче пальто, яке не виходило з моди дуже тривалий період.
Саме тоді зародився вишуканий мінімалізм в стилі їхнього вбрання. І цього стилю вони дотримувалися протягом всієї своєї роботи. Це був той стиль, який повністю відображав всю американську моду, був простий і лаконічний. Але разом з тим залишався елегантним і бездоганним.
У сімдесятих роках фірма випустила колекцію аксесуарів і одяг з хутра. А ось до кінця цього десятиліття дизайнери представили публіці легендарні і перші в світі дизайнерські джинси. Цей предмет гардероба з недорого і буденного перетворився на справжній шедевр дизайнерського мистецтва.
У перші роки восьмого десятиліття марка представила лінію чоловічої нижньої білизни, яка мала небувалий успіх. В цей же час компанія досягла небувалих фінансових висот і значно збільшила грошові обороти. Фірмові магазини були відкриті на території всієї Америки і кількох інших країнах.
А також ці роки стали революційними для модного світу завдяки створенню стилю унісекс. Саме дизайнери даної фірми створили одяг однаково добре підходить як для дівчат, так і для юнаків. Наступним проривом став військовий стиль, розроблений компанією на порозі ХХІ століття.
Виробництво першого аромату компанії теж відбулося в ці роки. Цей парфум був одним з численних складових успіху цієї фірми, і принесла помітну прибуток. Наступні аромати теж мали небувалий успіх, і були випущені в жіночому і чоловічому форматі.
У дев’яності фірма була на грані банкрутства, чому сприяли численні скандали рекламних компаній бренду. Однак саме на таких скандалах була побудована популярність марки і була невід’ємною частиною їх іміджу.

На початку нульових років творці фірми вирішують продати її, уклавши вигідний контракт з відомою компанією. Кельвін самостійно призначає нових дизайнерів на різні лінії та напрямки.
Талановиті молоді модельєри, не тільки зберегли впізнаваність і особливий шарм бренду, а й примножили його прибуток. Компанія отримала порцію свіжих і нестандартних ідей.
На сьогоднішній день прибуток бренду вимірюється мільярдами доларів і є однією з успішних компаній в модному світі. Вона має своїх відданих шанувальників і завжди виправдовує їх очікування, створюючи прекрасні і неповторні речі.