У середній школі міста Лінкольн розташований національний центр сільського господарства, в якому навчають дітей аграрному ремеслу. На думку організації «Майбутні фермери Америки», він входить в п’ятірку найбільш успішних центрів цього напрямку.

«Ця програма виховує лідерів і готує хлопців до успішної кар’єри», – говорить Кімберлі Лауф, учитель сільськогосподарських наук міста Лінкольн.

Сільгосп академія наук дозволяє студентам вирощувати худобу для виступу з ним на ярмарках. Діти самі, за підтримки наукових керівників, містять теплиці, виводять телапія і пробують свої сили в гідропоніці і міському озелененні.

Програма передбачає компостування, суть якого полягає в тому, що натуральні відходи з кафетерію відправляються в компост, Ганні на звичайну звалище. Це дозволяє зменшити обсяг відходів і створити багату поживними речовинами грунт без синтетичних добрив.

«Студенти вчаться берегти Землю, – зазначає директор школи Ронні Кінг. – Сільське господарство, мабуть, найважливіша галузь, адже вона продукує те, що весь світ їсть і носить ».
Восьмикласник Ділан Алверез каже, що сільгосп програма дала йому знання про те, як вирощувати худобу та рослини, а також навчила публічних виступів і відповідальності. «Це набагато більше, ніж просто посадити насіння в землю, – каже Ділан. – Зараз, наприклад, я проходжу навчання в класі основ сільгосп наук. Збираюся в цьому році сам виростити свинку ».

Кімберлі Лауф каже, що програма в Лінкольні відрізняється від інших тим, що вона передбачає можливість ведення господарства і міським жителям. «Мені подобаються такі проекти, які кожна дитина може принести додому. Не важливо, де він живе: у великому будинку з фермою в кілька гектар або в маленькій міській квартирі, – підкреслює Лауф. – Багато хто з наших дітей живуть в сім’ях з низьким достатком, тому ми ділимо свіжі продукти, які самі ж і виростили ».

Кімберлі розповідає, що робота з програмою займає багато вільного часу, вона довго працює з документами або на пасовище, найчастіше витрачаю на це 60 – 70 годин на тиждень. «Я роблю це, тому що я люблю це, – говорить Кімберлі. – Я сподіваюся побачити продовження своїх ідей в студентах ».