Методик вивчення англійської мови на сьогоднішній час існує досить велика кількість, в даному випадку ми розглянемо оригінальну методику Ілони Давидової. В першу чергу, потрібно звернути увагу на те, що вона розрахована і розроблена для впливу на підсвідомість людини за допомогою звуків. Від усіх інших подібних варіантів методика відрізняється тим, що містить в собі саме звуковий матеріал, який сприяє активізації процесу запам’ятовування іноземних слів в підсвідомості людини. Учень не зможе розрізняти звукові сигнали, а от відчути їх значення зуміє дуже швидко. Це. в першу чергу, позитивно проявиться в тому, що ви будете говорити англійською мовою, при цьому вимова виявиться на високому рівні.

Основна особливість занять англійською мовою за методикою Ілони Давидової в її легкості для сприйняття і засвоєння навчального матеріалу.

Відмітна риса, в даному випадку, це те, що весь процес навчання не носить занадто нав’язливого характеру. Наприклад, якщо інші методики вимагають, щоб учень постійно уважно і ретельно читав, вивчав лекційний матеріал, то методика Давидової дозволяє з високою ефективністю вивчати мову і при цьому не відриватися від повсякденних занять.

Методика Ілони Давидової складається з двох курсів, перший розрахований приблизно на 15-18 тижнів навчання і містить 18 уроків. У них будуть представлені основні правила граматики, найбільш вживані слова, а також «живі» діалоги, озвучені носіями мови. Другий курс спрямований вже на більш серйозну аудиторію людей, які вже мають в своєму арсеналі певні знання англійської мови і хочуть його значно удосконалити за короткий термін.

Аудиторія, на яку спрямована дана методика – це люди, які не можуть дозволити собі витрачати багато часу і коштів на традиційне навчання з репетитором.